Ulusal Düzey Psikososyal Destek Hizmet Grubu Destek Çözüm Ortakları ile İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi.

29 Mayıs 2015Paylaş
a-A+

Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş tarafından imzalanan Ulusal Düzey Psikososyal Destek Hizmet Grubu Planı destek çözüm ortağımız kurum ve kuruluşlarla paylaşıldı.

Afet ve acil durumlardan sorumlu Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ebubekir Şahin başkanlığında gerçekleşen ve Aile Eğitimi ve Danışmanlık Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından koordine edilen toplantıya Aile Toplum Hizmetleri Genel Müdürü Tacettin Güneş, Daire Başkanı Rahime Beder Şen, Şube Müdürü İsmail Yıldırım ve Afet ve Acil Durumlarda Psikososyal Destek Birimi personeli, Strateji Geliştirme Başkanlığı personeli ile Başbakanlık AFAD, Sağlık Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Türk Kızılayı’ndan temsilciler katıldı.

Toplantıya katılan Kurum Temsilcilerine, Ulusal Düzey Psikososyal Destek Hizmet Grubu Planı çerçevesinde görev ve sorumlulukları hakkında bilgi verilip ve konuya ilişkin görüşleri alındı.

Haberin Fotoğrafları