Aile ve Boşanma Süreci Danışmanlığı Temel ve Süpervizyon Eğitimi Antalya'da başladı

Aile ve Boşanma Süreci Danışmanlığı Hizmetinin yaygınlaştırılması, kalite ve etkinliğinin arttırılması amacı ile düzenlenen Aile ve Boşanma Süreci Danışmanlığı Temel Eğitimi ile Aile ve Boşanma Süreci Danışmanlığı Süpervizyon Eğitimi Antalya'da başladı.

Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürlüğü Aile Eğitimi ve Danışmanlık Hizmetleri Daire Başkanı Rahime Şen’ in yaptığı açılış konuşmasının ardından söz konusu eğitime katkı sağlayan Uzm. Psikolog Emre Konuk, Psikiyatrist Dr. Aydın Demirkol ve Eğitim Koordinatörü Ahmet Cemil Ölçer' e plaketleri takdim edildi.

18-22 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek Aile ve Boşanma Süreci Danışmanlığı Temel Eğitimine 100 meslek elemanı (psikolog, sosyal çalışmacı, pdr), 18-20 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek Süpervizyon Eğitimine ise 70 meslek elemanı (psikolog, sosyal çalışmacı, pdr) olmak üzere 81 ilden toplam 170 kişi katılım sağladı. 

Sonraki Sayfa: Geçici Koruma Statüsündeki Suriyelilere Hizmet Sunan Sivil Toplum Kuruluşlarına Yönelik Mevcut Durum Analizi ve Süreç Yönetimi Çalıştayı Şanlıurfa’da başladı

Önceki Sayfa : Bolu’da heyelandan zarar gören vatandaşlarımıza psikososyal destek hizmeti verildi